Wielicka Lokalna Organizacja Turystyczna
18 LUTEGO 2018

ZABYTKI POWIATU WIELICKIEGO – APLIKACJA MOBILNA

Szanowni Państwo,
Wielicka Lokalna Organizacja Turystyczna wykonała interaktywny przewodnik po gminach Powiatu Wielickiego oraz otaczających go obiektach kulturowych i szlakach turystycznych w postaci aplikacji mobilnej. Aplikacja jest narzędziem, które pozwala na zachowanie i utrwalenie w formie cyfrowej zasobów dziedzictwa kulturowego Powiatu Wielickiego.

Ponieważ już istnieje analogiczna aplikacja obejmująca Gminę Niepołomice, w tym przypadku zostały uwzględnione dodatkowo tylko najważniejsze zasoby dziedzictwa kulturalnego tej Gminy wraz
z przekierowaniem do tej aplikacji.

Aplikacja - w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej - jest dedykowana wszystkim turystom przybywającym na teren Powiatu Wielickiego, korzystającymi w swoich urządzeniach z systemu Android. Będzie także przydatna dla mieszkańców Powiatu Wielickiego chcącymi poszerzyć swoją wiedzę o zabytkach regionu.

Zakres prezentowanych informacji - obiekty z całego Powiatu Wielickiego. Dzięki temu turyści, którzy przyjeżdżają do Wieliczki, mają dodatkowo w jednym narzędziu przewodnik o zabytkach w regionie całego Powiatu Wielickiego.

Poniżej kod QR - Powiat Wielicki do pobrania.

kod QR - Powiat Wielicki

Kod QR – Powiat Wielicki>>pobierz w png

UWAGA: można także ściągnąć i zainstalować aplikację w swoim urządzeniu bezpośrednio ze sklepu Google Play wpisując w wyszukiwarkę Powiat Wielicki.